Elixír tours

Jak vypadá Vaše vysněná dovolená?

Jsou to až pohádkové krásné pláže Seychel, okouzlující odstíny modré ve vlnách Mauricia, nádherný podmořský svět Malediv, mystické tajemství Bali nebo čarokrásná romantika Srí Lanky?

Zdá se Vám taková dovolená jako pouhý sen? Už nemusí! Exotickou dovolenou na Seychelách, Mauriciu, Maledivách či v dalších destinacích v Indickém oceánu Vám proměníme ve skutečnost! 

Stejně jako v jiných oblastech i v případě dovolené se Vám vyplatí obrátit se na skutečné odborníky. Možná nemáte rádi lidi, kteří o sobě tvrdí, že všude byli, ale tady udělejte výjimku :-). Ve všech destinacích, ve všech hotelech i na všech plážích, které Vám nabízíme, jsme opravdu byli, vše jsme si osobně vyzkoušeli. A věřte, že Vás určitě pošleme jen tam, kde se nám opravdu líbilo a kde byly veškeré služby a nabízené aktivity opravdu v pořádku a na vysoké úrovni.  

Chceme Vám dopřát luxusní dovolenou, přesně podle Vašich představ a za nejnižší možnou cenu. O vše se postaráme, a to do nejmenších detailů. V neznámém prostředí si nic nebudete muset zařizovat sami, na Vás bude jen si užívat. Všechno víme, všechno známe :-) Naše travel agentky při svých cestách zjistily vše, co se dalo. A tak víme o nejnižších cenách, víme, kde se dobře surfuje a kde potápí, víme, kde se dobře najíte… víme prostě všechno. A kdyby nám náhodou přece jenom něco uniklo, tak víme, kde se zeptat :-)

Vydejte se s námi na rodinnou dovolenou, dovolenou ve dvou nebo s partou. Připravíme Vám i romantickou svatební cestu nebo přímo zorganizujeme svatební den „provoněný vanilkou“ na těch nejromantičtějších místech světa… Cestování s námi je zkrátka bez starostí a za nejnižší možné ceny při zachování kvality služeb. A i ve vzdálených koutech naší planety jsme s Vámi prostřednictvím klientské linky 24 hodin denně.

 

Cestovní kancelář Elixír tours již dvanáctým rokem podniká v oblasti cestovního ruchu, wellness a fitness. Koncesi cestovní kanceláře jsme získali 22. července 2013 a máme řádně uzavřené pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře u ERV – více ZDE. U ERV máme také uzavřené nepovinné pojištění profesní odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdů.

Jsme členy AČCKA – Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Elixír tours – užívejte plnými doušky.

S námi nemusíte sny pouze snít, s námi je můžete žít!

Těšíme se na Vás.

Váš Elixír tours.