Elixír tours

♥ Exotická dovolená podle Vašich představ ♥

S veškerou svou energií, láskou a nabitými znalostmi a zkušenostmi z cest a z cestovního ruchu pro Vás připravujeme DOVOLENÉ, SVATBY a LÍBÁNKY pro nás na těch nejkrásnějších místech na světě – Seychelách🌴, Mauriciu🐚, Maledivách🐬, Srí Lance a dalších exotických ostrovech v Indickém oceánu. Cestovat s námi můžete i do dalších “našich” destinací, jako jsou Bali, Zanzibar, Omán, Dubaj a Spojené arabské emiráty.
Již 13. rokem pořádáme sportovní a wellnes pobyty, nejprve jako cestovní agentura. Klienti se z nich vraceli nadšení a přivedli nás na myšlenku posunout se o kus výš a založit cestovní kancelář. A zaměřit se na destinace jako třeba Seychely, které zase tak často v nabídce CK nenajdete. Stalo se a teď již 7 let s námi můžete cestovat nejen napříč Indickým oceánem…

Své destinace známe dokonale, proto jich máme ve svém portfoliu “jen” 12. Všechny nabízené hotely máme osobně prověřené.👌

SEYCHELY, MAURICIUS A MALEDIVY jsou v podstatě náš „druhý domov“ 😍

Naše práce je pro nás posláním ♥. Poradíme Vám, kam jet, kde se ubytovat a co kde dělat, abyste si svou zaslouženou dovolenou užili na 200 % .  A díky dokonalým znalostem prostředí Vám dokážeme ušetřit čas i peníze .

Proč platit více, než musíte? Proč jezdit někam, kde nevíte, že je to TOP? Kolik lidí z Vašeho okolí bylo zklamaných, protože dovolená nesplnila jejich očekávání. Vám se to nestane – od toho jsme tu my!

Vykouzlíme Vám exotickou dovolenou podle Vašich představ 

Třešničkou na dortu naší nabídky jsou SVATBY, LÍBÁNKY a oslavy výročí svatby ♥ v našich exotických destinacích. 
 

Elixír tours – užívejte plnými doušky