Elixír tours

Exotická dovolená podle Vašich představ

S veškerou svou energií, láskou, nabitými znalostmi a zkušenostmi z cest a z cestovního ruchu pro Vás již 8. rokem připravujeme DOVOLENÉ, SVATBY a LÍBÁNKY a oslavy výročí svatby pro nás na těch nejkrásnějších místech na světě – Seychelách, Mauriciu, Maledivách, Srí Lance, Zanzibaru a dalších exotických ostrovech v Indickém oceánu. K nim  jsme pouze přidali v kratší doletové vzdálenosti Spojené arabské Emiráty a Omán.
 

Naše nabídka

Naše portfólio tvoří pouze 10 destinací. Všechny je však známe osobně, všechny pravidelně navštěvujeme. Téměř všechny nabízené hotely máme osobně prověřené a další postupně prověřujeme. Naše „Velká trojka“ jsou SEYCHELY, MAURICIUS, MALEDIVY. Seychely a Mauricius pak již považujeme téměř za svůj „druhý domov“.

 

Naši partneři

Své partnery v destinacích si pečlivě vybíráme, prověřujeme a jsme s nimi v každodenním kontaktu. Nepřekupujeme zájezdy jiných evropských cestovních kanceláří či cestovních agentur, ani nepoužíváme jejich rezervační systémy. Zájezdy pro naše klienty si ve „svých destinacích“ organizujeme sami, letenky i ubytování platíme dostatečně včas a vždy před odletem klientů. Naše podnikání také není zatíženo půjčkami. Naši klienti vědí, že jsme jim stále nablízku a hledáme pro ně ty nejoptimálnější varianty.

 

Naše práce je pro nás posláním

Poradíme Vám, kam jet, kde se ubytovat a co kde dělat, abyste si svou zaslouženou dovolenou užili na 200 %.  A díky dokonalým znalostem prostředí Vám dokážeme ušetřit čas i peníze. Proč platit více, než musíte? Proč jezdit někam, kde nevíte, že je to TOP? Kolik lidí z Vašeho okolí bylo zklamaných, protože dovolená nesplnila jejich očekávání. Vám se to nestane – od toho jsme tu my!

 

Vykouzlíme Vám dovolenou, svatbu či líbánky přesně podle Vašich představ!

 

Elixír tours – užívejte plnými doušky