Svatba na Srí Lance

Náš život se skládá ze spousty překrásných okamžiků. Jedním z nich je určitě i náš svatební den. Jeho naplánování bychom proto měli věnovat pečlivou přípravu. Srí Lanka nabízí skvělé možnosti pro uzavření svatebního slibu a pro vstup do manželství. Každoročně na ostrov přijíždí uzavřít své manželství mnoho zahraničních hostů. Svatby jsou v této oblasti velice oblíbené a vyhledávané.

Cestovní kancelář Elixír Tours je připravena vyjít vstříc všem Vašim přáním a požadavkům. Zajistíme vše potřebné tak, abyste si mohli pouze vychutnávat nezapomenutelných okamžiků a atmosféry překrásného místa. Dodáme Vám všechny potřebné informace, které se týkají všech nezbytných formalit, naplánování dne a celkového rozpočtu

Proč mít svatbu právě na Srí Lance?

Zdejší krajina je opravdu světovým unikátem. Krásné písečné pláže, nádherná příroda, jedinečné kulturní památky a mnoho možností, jak strávit příjemnou dovolenou. Pokud se rozhodnete uzavřít svatbu v této destinaci, nebudete litovat. Váš svatební den bude naplněn nádhernou atmosférou a nezapomenutelnými zážitky. Zdejší svatby často provází tradiční symbolický obřad Poruwa. Součástí obřadu jsou tanečníci a hudebníci, kteří zajišťují veselou atmosféru. Součástí svatebního obřadu mohou být i zdejší tradice. Novomanželé mohou zapálit olejovou lampu, symbol věčnosti a společné manželské cesty nebo se vydat na novomanželskou projížďku na slonovi. Přítomnost slona je někdy součástí svatebního obřadu, protože je zde považován za symbol štěstí.

Sňatek uzavřený na Srí Lance je právoplatný v ČR. Nejdříve se zajistí superlegalizace českých dokumentů, aby mohly být prezentovány úřadům na Srí Lance. Po obřadu a vydání oddacího listu na Srí Lance je třeba opačně přes indické Dillí vyžádat jeho superlegalizaci pro úřady České republiky. Po příjezdu do České republiky je nezbytné oddací list přeložit do českého jazyka a požádat matriku v místě svého trvalého bydliště o zápis uzavření manželství. Proces superlegalizace se skládá z více složitějších kroků, ale je většinou bezproblémový a se všemi formalitami a dalšími záležitostmi si dokážeme poradit. Naši spokojení klienti oddaní na Srí Lance jsou toho důkazem.

Kdy je potřeba svatbu naplánovat?

Rozhodnete-li se  pro uzavření sňatku v této destinaci, kontaktujte nás minimálně dva měsíce předem, abychom měli čas pro Vás vše potřebné detailně naplánovat. Ideální je začít cestu plánovat půl roku dopředu, můžeme tak pro Vás dohodnout cenově výhodnější podmínky. Pokud nehovoříte cizím jazykem, ani tato maličkost pro nás nepředstavuje žádný problém. Na vyžádání Vám můžeme dohodnout služby tlumočníka.

Na Srí Lance pořádáme jak svatby, tak i líbánky a obnovení svatebních slibů. Je zcela na Vás jakou formou si budete přát Váš volný čas strávit. Zdejší prostředí je opravdu romantické a my Vám rádi sestavíme dovolenou podle vašich požadavků. Nádherné hotelové resorty nabízí příjemné zázemí pro odpočinek a strávení příjemných dní s milovanou polovičkou. Prozkoumávání zdejších kulturních a přírodních krás Vám naopak poskytne nádherné společné zážitky, jež budete moci sdílet a odvézt si je domů.