Svatby Bali

Cestovní kancelář Elixír Tours je připravena vyjít vstříc všem Vašim přáním a požadavkům. Zajistíme vše potřebné tak, abyste si mohli pouze vychutnávat nezapomenutelné okamžiky a atmosféru překrásného místa. Dodáme Vám všechny potřebné informace, které se týkají všech nezbytných formalit, naplánování dne a celkového rozpočtu.

Proč mít svatbu právě na Bali?

Tento zelený drahokam navlečený na řetízku indonéského souostroví představuje ideální romantické místo obklopené bohatou historií a pevnou duchovní základnou. Vaše svatba bude zcela jistě jedinečná. Váš den bude provázen magickou atmosférou indonéské kultury a místními zvyklostmi. Ne nadarmo se ostrovu přezdívá ostrov Bohů, ti Vám zcela jistě budou nakloněni. Svatbu je možné uspořádat na překrásných dlouhých plážích pokrytých bílým pískem nebo v odlehlých tajuplných místech. Překrásných míst na uspořádání svatebního obřadu nabízí Bali opravdu hodně. Stačí si jen vybrat oblast, která je Vašemu srdci nejbližší a kde toužíte být oddáni.

Sňatek uzavřený na Bali je právoplatný v ČR. Nejdříve se zajistí superlegalizace českých dokumentů, aby mohly být prezentovány úřadům na Bali. Po obřadu a vydání oddacího listu na Bali je třeba opačně vyžádat jeho superlegalizaci pro úřady České republiky. Po příjezdu do České republiky je nezbytné oddací list přeložit do českého jazyka a požádat matriku v místě svého trvalého bydliště o zápis uzavření manželství. Proces superlegalizace se skládá z více náročnějších kroků, ale je většinou bezproblémový a se všemi formalitami a dalšími záležitostmi si dokážeme poradit.

S čím je třeba počítat pro uzavření manželství na Bali je přihlášení se k jednomu z pěti hlavních náboženství. Snoubenci musí být též stejného vyznání. Zvolíte-li křesťanství, bude od Vás vyžadován křestní list vydaný v ČR. Přikloníte-li se např. k obřadu protestantskému, nebudou vyžadovány žádné církevní dokumenty z ČR.

Kdy je potřeba svatbu naplánovat?

Pokud se rozhodnete pro uzavření sňatku v této okouzlující destinaci, kontaktujte nás minimálně dva měsíce předem, abychom měli čas pro Vás vše potřebně detailně naplánovat. Ideální je začít cestu plánovat půl roku dopředu, můžeme pro vás dohodnout cenově výhodnější podmínky. Pokud nehovoříte cizím jazykem, ani tato maličkost pro nás nepředstavuje žádný problém. Na vyžádání Vám můžeme dohodnout služby tlumočníka.

Jste již sezdaní, nezoufejte. I pro Vás je Bali ideálním místem pro strávení líbánkové času či pro obnovení svatebního slibu. Je zcela na Vás jakou formou si budete přát Váš volný čas strávit. Elixír Tours nabízí široký výběr těch nejlepších možností ubytování v různých částech ostrova. Ostrov vyniká množstvím různorodých aktivit. Určitě nebudete zklamáni, pokud se rozhodnete pro relaxaci na písečných plážích. Pokud zvolíte aktivnější strávení dovolené či se rozhodnete obohatit příjemné lenošení o pár zážitků, otevírá se vám svět nekonečných možností. Bali je vyhlášené množstvím chrámů s nenahraditelnými scenériemi, posazenými na místech s překrásným výhledem. Z těchto míst je možné pozorovat romantické západy slunce v pozadí s kulturní historií.