Svatba Maledivy

Svatba i svatební cesta jsou důležitými událostmi v životě, a proto záleží na každém jejich detailu. Svatební cesta svatební akt uzavírá, oslavuje vstup do manželství a poskytuje novomanželům soukromí, odpočinek a první krásné chvíle společného života.

Elixír tours máte možnost prožít nezapomenutelnou svatbu či (před)svatební cestu. Na Maledivách panuje romantická atmosféra téměř všude.

Svatbu či svatební cestu pro Vás zorganizujeme ve Vámi vybraném hotelu (luxusní i cenově velmi zajímavé). Nebudete-li si jisti výběrem, rádi Vám s ním pomůžeme.

Se svatebními cestami na Maledivy máme mnoho zkušeností. Přestože na rajské ostrovy jezdí mnoho návštěvníků trávit své líbánky, máme špatnou zprávu, co se sňatků týká – v současné době je svatba platná pouze pro osoby muslimského vyznání. Nicméně o legalizaci sňatků se již jedná, Maledivy samozřejmě nechtějí zaostávat za Seychelami a Mauriciem. Do doby, než bude svatba i tady legalizována, můžete prožít alespoň neformální sňatkový obřad či obnovení manželského slibu.

Co je ale stoprocentně jisté, z dovolené na Maledivách se nebudete chtít vrátit!  Objevíte ztracený ráj, který se těžko opouští…

Pokud toužíte po nezapomenutelné svatbě na rajských Maledivách, rádi Vám vše do detailu zajistíme. Zajistíme pro Vás fotografa, který zachytí ty nekrásnější momenty Vašich prvních společných kroků životem.  Stejně tak zorganizujeme celý svatební obřad od výzdoby Vámi vybraného místa až po 1. novomanželskou snídani až do ložnice.

Vše záleží jen na Vašich přáních! Legalizaci pak můžete vyřešit jednoduchým obřadem na radnici v ČR.

Proč mít svatbu právě na Maledivách?

Stopy v písku smyje voda, ale vzpomínky zůstanou… Rajské Maledivy jsou dokonalou destinací pro Vaši svatbu, dovolujeme si tvrdit, že těžce budete hledat tak romantickou atmosféru jinde. Díky levnějším letenkám než na Mauricius a Seychely se lehce dostanete na lepší cenu. Můžete tak prožít neuvěřitelnou romantiku. Nezapomínejte ale, že svatba na Maledivách není právoplatnou v ČR (nicméně platí, že kdo si počká, ten se dočká – o legalizaci se již jedná :).

Kdy je třeba svatbu naplánovat?

Kontaktujte nás minimálně dva měsíce předem, ideálně ale půl roku dopředu, ať máme čas naplánovat každičký detail. Pokud nás kontaktujete brzy, dovolená bude i cenově výhodnější. A jestli neumíte cizí jazyk, nic se neděje, bude tam s Vámi náš tlumočník (na vyžádání).