Svatby Mauricius

Svatba je důležitou událostí v životě, a proto v tento den záleží na každém detailu. Nedílnou součástí svatby je i svatební cesta, která celý svatební akt uzavírá, oslavuje vstup do manželství a poskytuje novomanželům soukromí, odpočinek a první krásné chvíle společného života.

Elixír tours máte možnost prožít nezapomenutelnou svatbu či (před)svatební cestu, Mauricius je jedinečnou destinací.

Svatbu či svatební cestu pro Vás zorganizujeme ve Vámi vybraném hotelu (luxusní i cenově velmi zajímavé). Pokud si nebudete výběrem jisti, rádi Vám s ním pomůžeme. Se svatbami na ostrově Mauricius máme mnoho zkušeností. Z dovolené na Mauriciu se nebudete chtít vrátit!  Svěřte nám organizaci svatby i líbánek a nebudete litovat.

Zajistíme pro Vás fotografa, který zachytí ty nekrásnější momenty Vašich prvních kroků společným životem.  Stejně tak zorganizujeme celý svatební obřad od výzdoby Vámi vybraného místa až po 1. novomanželskou snídani až do ložnice. Svatba na Mauriciu probíhá obvykle v pozdním odpoledni. Jednak kvůli příjemnějším teplotám než uprostřed dne a zejména pak kvůli větší fotogeničnosti svatby při západu slunce, které se v moři nádherně odráží.

Vše záleží jen na Vašich přáních!

Proč mít svatbu právě na Mauriciu?

O svatby na Mauricius je největší zájem. Je to díky skvělému servisu poskytovanému všude na ostrově, ať už si vyberete jakoukoliv kategorii ubytování. Mauricius je cenově velmi příznivý. Všechny hotely jsme osobně navštívili, abychom mohli nejen dokonale naplánovat Vaši svatbu, ale i doporučit to nejlepší zázemí pro Vaši dovolenou. Další výhodou Mauricia je krásné počasí po celý rok, nejvíce horkých slunečních paprsků sem dopadá od listopadu do června. Den před konáním mauricijské svatby je potřeba navštívit kvůli její platnosti státní úřad (náš doprovod Vás vyzvedne v hotelu, na místě s Vámi vše vyřídí a zase vás odveze zpět do hotelu). Svatba na Mauriciu je právoplatnou v ČR.

Kdy je potřeba svatbu naplánovat?

Kontaktujte nás minimálně dva měsíce předem, (ideálně ale klidně půl roku dopředu), ať máme čas naplánovat každičký detail. Kontaktujete-li nás brzy, dovolená bude i cenově výhodnější. Pokud neumíte cizí jazyk, nic se neděje, bude tam s Vámi náš tlumočník (na vyžádání).

Potřebné dokumenty:

– cestovní pasy platné minimálně 6 měsíců po návratu

– rodné listy

– dokumenty o tom, že není žádný právní problém s uzavřením manželství – tj. dokument o rozvodu (jestliže byl již někdo ženatý/vdaná), úmrtní list, jestliže je někdo vdovec či vdova, předešlý oddací list, jestliže byl někdo již ženatý/vdaná, dokument o změně jména v případě, že nějaká změna nastala

Všechny dokumenty musejí být v anglickém nebo francouzském jazyce přeloženy ověřeným překladatelem. Kopie všech dokumentů musejí být doručeny na Mauricius minimálně 5 týdnů před plánovanou svatbou. Cestující musejí pak cestovat s dokumenty originálními či jejich notářsky ověřenými kopiemi.