Svatba Seychely

Svatba je důležitou událostí v životě, a proto v tento velký den záleží na každém detailu. Nedílnou součástí svatby je i svatební cesta, která celý svatební akt uzavírá, oslavuje vstup do manželství a poskytuje novomanželům soukromí, odpočinek a první krásné chvíle společného života.

Elixír tours máte možnost prožít nezapomenutelnou svatbu či (před)svatební cestu, romantické seychelské ostrovy k tomu přímo vybízejí.

Svatbu či svatební cestu pro Vás zorganizujeme ve Vámi vybraném hotelu (luxusní i cenově velmi zajímavé). Nebudete-li si jisti výběrem, rádi Vám s ním pomůžeme. Seychely jsou naším druhým domovem. Z dovolené na Seychelách se nebudete chtít vrátit!  Svěřte nám organizaci svatby i líbánek a nebudete litovat.

Zajistíme pro Vás fotografa, který zachytí ty nekrásnější momenty Vašich prvních kroků společným životem.  Stejně tak zorganizujeme celý svatební obřad od výzdoby Vámi vybraného místa až po 1. novomanželskou snídani až do ložnice.

Vše záleží jen na Vašich přáních!

Proč mít svatbu právě na Seychelách?

Na Seychelách je krásná příroda, počty turistů jsou regulované, a to dodává Seychelám na jedinečnosti. Teploty se tady pohybují pořád kolem 26° C, máte tedy jistotu, že bude hezky po celý rok a zároveň nejsou nepříjemná vedra. Navíc, 115 ostrovů nabízí neskutečný výběr. Můžete si vybrat, jestli chcete svatbu v ráji na hlavním ostrově Mahé, na romantickém ostrově La Digue, na jedné z nejkrásnějších pláží na světe Anse Source d’Argent nebo na jednom z neobydlených nádherných ostrovů. Svatba na Seychelách je příjemnou záležitostí, nemusíte obcházet žádné úřady. Vše za Vás zařídíme my, a proto si můžete Váš svatební den a dovolenou plně užít. Svatba na Seychelách je právoplatnou v ČR.

Kdy je třeba svatbu naplánovat?

Kontaktujte nás minimálně dva měsíce předem, ideálně ale půl roku dopředu, ať máme čas naplánovat každičký detail. Pokud nás kontaktujete brzy, dovolená bude i cenově výhodnější. Pokud neumíte cizí jazyk, nic se neděje, bude tam s Vámi náš tlumočník (na vyžádání).

JAK MŮŽE VYPADAT VÁŠ SVATEBNÍ BALÍČEK???  

 

_MG_4866 _MG_5846 _MG_5860 _MG_8126